Se a Fidesz, se a Tisza nem biztosította be a debreceni jelöltjeik parlamenti helyét, a városban mindenkinek egyéni győzelem kell ahhoz, hogy képviselőkké váljanak.
A demonstrációt szervezők szerint így is elérték a céljukat, kiállásukkal azt szerették volna megmutatni, hogy nem csak egyféle vélemény van Debrecenben. VIDEÓ
Miskolcon egy roma képviselő a vidéki nyomorról és hatalmi viszonyokról, Berettyóújfaluban L. Ritók Nóra a falusi kampány működéséről beszélt. Egerben furcsán alakult a Fidesz és a Tisza kampányrendezvénye, Kecskeméten két éve vár felújításra a kórház feljárója. Pécsen házkutatást tartottak a plakátokat átragasztó jogásznál, Szabolcsban formálódik a választási mezőny, Szolnokon Szijjártó a migrációról beszélt, Veszprémben…
A 900 ezer forintos bírságot azonban nem látták indokoltnak.
Egy olyan városban, amely Kósa Lajos szerint nyilvánvaló katonai célpont.
Bodó Sándor, Magyar Péter és Papp László válaszoltak a Debreciner kérdéseire, Barcsa Lajos azonban csak egy nőnapi tulipánt ajánlott fel munkatársunknak. Hajdú-Bihar megye déli részén még mindig erős a Fidesz bázisa, néhányan borúsan látják a térség jövőjét és változást szeretnének.
Papp László polgármester szerint az elmúlt években épült mélygarázsok is alkalmasak lehetnek erre.
Barcsa Lajosnak minden kérdésünkről ugyanaz jutott az eszébe.
A tisztifőorvos számolt be a közegészségügyi adatokról. – Debreczeni Ujság, 1932. március 6.
A hajdúszoboszlói központú választókerületben a települések közötti úthálózat néhol nagyon rossz állapotban van, de a politikus szerint folyamatosan dolgoznak az ügyön, és éppen ennek a munkának a folytatására kérnek most felhatalmazást. VIDEÓ