Nemhogy a térségben élőket, de még a helyi lakosokat sem tudták nagy számban rávenni, hogy vegyenek részt a párt egyik legismertebb politikusának kampányeseményén.
Még most fogják megvizsgálni, hogyan tudják kárpótolni a Kósa-családhoz köthető agrárcég középvállalkozó károsultjait.
„Debrecen lakóinak szorgalmával lett azzá, ami.” – Képes Újság, 1968. február 24.
2800 magyar település már holnap ugrana egy akkumulátorgyár után – a miniszter állítása szerint. VIDEÓ
A háborúnak egyszer mindenképpen vége lesz, Magyarországnak pedig nagy szerepe lehet Ukrajna újjáépítésében.
Járdaszélességben áll az esővíz az aszfalton, benne tükröződik az alpolgármester arca.
Papp Zsolt szerint minden vállalkozó kártalanítást kap, azonban egy januári kormányrendelet szerint a középvállalkozások nem.
Az akkugyárakról kérdezte a Debreciner Szijjártó Pétert, aki válaszul a sajtót támadta,. Egerben viszont nem vertek nagy dobra egy fideszes kampányeseményt. A helyi független sajtóban volt még szó egy érdekes almás uniós projektről, egy vélhetően NER-közeli, sok közpénzzel megtámogatott csúcsétteremről, méregdrága helikopterezésről és arról is, hogy milyen nehézségekbe ütköznek a kerekesszékesek, ha vonattal kívánnak…
Nyitott szerkesztőségi ülés tart a Debreciner február 25-én, szerdán 18 órától a Malterban. Hívunk, várunk!
A Fidesz nem merészkedett az utcára, a Tisza triumfált a köztereken, a Mi Hazánk távol tartotta magát a belvárostól, a Demokratikus Koalíció inkább magához rendelte a neki aláírókat, a DK-nál is kisebb pártok meg nyilvános harakirit hajtottak végre. Elkezdődött a hivatalos kampány. CSAK ELŐFIZETŐKNEK! Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.Ha…