Eger a csőd szélén áll, Miskolcon győzött az irónia, Kecskeméten nem létező egyesületet támogatnak a képviselők, míg Hajdúböszörmény szegregátumában se közvilágítás, se vezetékes víz nem áll a helyiek rendelkezésére, Szolnokot elkerülte a szerencse – többek között ezek a témák érdekelték 2025 negyvenkettedik hetében a független helyi újságok szerkesztőségeit és olvasóit.
A Debrecent Nagykerekivel összekötő vasútvonal megszüntetés alatt álló része nem eltűnik, hanem átalakul: a közösségi közlekedés helyett a veszélyes ipari logisztika szolgálatába áll – mondta Kozma Éva, a Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület elnöke.
A vonatpótló buszok miatt egyre több torlódás alakulhat ki Debrecen és Mikepércs között a régió közlekedésével foglalkozó civilek szerint.
Orbán Viktor budapesti beszédét 13 órára hirdették meg.
A Hajdúböszörményi Roma Nemzetiségi Önkormányzat elnöke szerint már rengetegszer ígértek fejlesztéseket a területre, de ezek nem valósultak meg.
Jelenleg is épülő, elsősorban az akkumulátorgyárak károsanyag-kibocsátását szemmel tartó monitoring rendszerükkel egy olyan eszközt szeretnének a lakosság kezébe adni, melynek segítségével mindenki nyomon követheti a debreceni levegő minőségét. A cél egy naprakész mérőhálózat létrehozása, ami részletesen monitorozza a szennyező anyagok útját, koncentrációját és kiterjedését, de ehhez a debreceniek segítségére is szükségük van.
A folyóból utána is kapnak ivóvízminőségű vizet az üzemek, de már tisztított szennyvízzel keverve. A városi vízműcég vezérigazgatója azt ígéri, a gyárak miatt egyáltalán nem emelnek a felszín alatti víz kitermelésén. Tisztulni látszik a kép a debreceni akkuipar vízellátása kapcsán.