Valószínűleg egyszerű hanyagság történhetett az oldal kezelői részéről.
A fesztiválon a kisváros jellegzetes étele, a hurka-pite is megkóstolható kedvezményes áron.
A csaknem négyszáz hozzászólás szinte kivétel nélkül egy irányba mutatott, a kommentekben megszólaló debreceniek szeretnék, ha Széles Diána és Barcsa Lajos vállalná a politikai felelősséget a nagymértékű választási vereségük után. Sokan Papp László polgármestert is lemondásra szólították fel.
A CATL környékén élők úgy érzik, a kínai beruházás tönkretette az addigi életüket és a jövőre vonatkozó terveiket.
Több mint két év után tartottak tárgyalást a debreceni akkumulátorgyár környezethasználati engedélyének perében. A felpereseknek most azt kell sorra venniük, az engedély mely pontjait nem érintették azok a módosítások, amelyek ügyében a törvényszék megszüntette az eljárást.
Többen elismerték a vereséget, mások a Tisza Párt megválasztott képviselőinek is gratuláltak. A többség azonban nullára csavarta a választási kampány alatt maximumra járatott közösségi médiás posztáradatot. Az általában napi négyszer-ötször posztoló Barcsa Lajos és Széles Diána sem hangoskodnak oldalaikon vasárnap óta.
Minden egyes nap, amíg ők hárman a tisztségükben maradnak, tovább növeli a velük szemben a választások éjjelén az eredményekben és az arcképeik letépkedésében megnyilvánuló társadalmi megvetést, undort és indulatot.
Debrecen nem a Fidesz fővárosa. Debrecen a debreceniek otthona. Erről legyen szíves tudomást venni a Fidesz és minden helyi mamelukja is.
Oda-vissza mozgás látható a Fidesz és a Mi Hazánk szavazótábora között. A kormánypárt látványos vereséget szenvedett a kisvárosban, amely kapcsán korábban győzelmet hirdetett a Tisza felett.
A Debreciner munkatársai a megye számos településén készítettek interjúkat helyiekkel. VIDEÓ