Kereszt a tornyokon, emeletes házsor a Nagytemplom mellett, kövezett tér a város közepén…
Nagyvárad, Berettyóújfalu, Debrecen és Margitta idén is közösen szervezi az ünnepséget iskolák, civil szervezetek bevonásával.
Egy korszak vége jön el nyáron az északi országban, a legnagyobb finn telekommunikációs cég lekapcsolja a vezetékes hálózatát.
A Debrecen vízellátását – részben – megoldani hivatott program következő ütemét véleményezhették a hozzászólók. A Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület elnöke szerint aggályos, hogy egy ennyire fontos ügyben ilyen méltatlan módon kérik ki a lakosság véleményét.
A döntést az alapító egyesület munkatársai és civil szakemberei hozzák meg, a díjátadót január végén rendezik.
Ha Finnországban jársz és veszed a fáradtságot, hogy felvegyél és visszaválts egy eldobott üdítősdobozt, akkor bizony mehetsz és jelentheted mindezt az adóhatóságnak.
Már tavaly is voltak döccenők a rekorder magyar válogatott focista és üzlettársa, Katona Zoltán debreceni vállalkozásánál, most pedig a 2026 sem indult jól: a NAV végrehajtást rendelt el.
Kaufmann Balázs, a 444.hu újságírója lesz a Debreciner vendége. Nyilvános beszélgetésünkre január 26-án, hétfőn 18 órától várjuk az érdeklődőket a debreceni Cinema Citybe.
Azoknak állít emléket, akiket 1944 júniusában Nyíradonyból hurcoltak el. Az emlékhely kezdeményezője a Debrecinernek arról beszélt, hogy hosszú folyamat volt a táblaállítás, még bírósági pert is indított, hogy kihelyezhessék.
A döntést az alapító egyesület munkatársai és civil szakemberei hozzák meg, a díjátadót január végén rendezik.