És hogy kerülhetett az akkugyári folyadék a csatornába?
A civilek úgy tudják, egy meghibásodást követően a dolgozók nem minden esetben használtak megfelelő védőfelszerelést.
Sok fideszes politikus még mindig nem ocsúdott fel a választási vereség óta, a posztolást azonban sokan már újrakezdték. Papp László debreceni polgármester akkuügyben hárítja a felelősséget. Veszélyben van az újságunk, előfizetőkre van szükségünk!
Cikkünket hamarosan frissítjük!
A debreceni polgármestert lakossági hozzászólók szembesítették az akkumulátoripar veszélyeivel, ő azonban a hatóságokra, valamint a hamarosan hivatalba lépő Tisza-kormányra hárított minden felelősséget.
Egy hónapunk maradt arra, hogy megteremtsük újságunk további működésének pénzügyi hátterét. 1500 előfizető megmentheti a Debrecinert. Ha nem sikerül újabb előfizetőket, támogatókat megnyernünk, akkor szerkesztőségünk kénytelen befejezni a munkáját.
Persze, biztos vannak, akik erre most megrántják a vállukat, és annyit mondanak: Who cares? Én viszont őszintén remélem, sokan éreznek még így rajtam kívül. Mert ez igenis fontos. Épp elég ideig nem érezhettük jól magunkat a saját hazánkban, mert kvázi kitagadtak minket a nemzetből. Voltunk mi minden: eltaposandó poloskák, háborúpárti hazaárulók, nemzetellenesek, dollárbaloldal által…
Az újabb rendszerváltással ismét felütötte a fejét a kommunizmus? Vagy csak a városuk történetére emlékeznek? A Debreciner videójából kiderül, hogyan fogadták az egykori névadót a majálisozók!
Megkezdődtek a fideszes városvezetők lemondásai Miskolcon. Lefagyott a színház Egerben. Bűnösökről, hasznos idiótákról és ártatlanokról beszélt a kecskeméti egyetemi alapítvány kuratóriumi elnöke. Lecsukták a szegedi Fidesz volt elnökét. Megállítható-e a szolnoki akkumulátoripar beruházás? Veszprémben büntetőeljárás van folyamatban az Orbán Viktor kampányeseményén történtekkel kapcsolatosan. Ezek a témák érdekelték 2026 tizennyolcadik hetében a független helyi újságok…