Debrecent, mint a Fidesz fővárosát akár egyetlen nap alatt elveszítheti Orbán Viktor. Április tizenegyedikén. CSAK ELŐFIZETŐKNEK! Ha még nem előfizetőnk, akkor ITT választhat a lehetőségek közül.Ha már előfizetőnk, akkor lépjen be a fiókjába ITT, s elolvashatja a cikket!
A munkásokat képviselő ügyvéd, Zeke László ismételt felszólítást küldött a kínai cégnek, mert az nem adott ki minden, a balesethez kapcsolódó dokumentumot.
Göröghné Bocskai Éva a Tisza jelöltjeként indul a választáson, ezért a kampány utolsó két hetére szabadságra megy.
Már nemcsak a Nagyerdei Stadionban, hanem Debrecen közterületén is megmutatják véleményüket.
Aggasztó tendenciákra hivatkoznak. Valószínűleg arra reagálhattak, hogy Bruti bemutatta, több ezer ázsiai és afrikai profil lájkolta az egyik posztjukat.
A Tisza-ellenes AI-videóhoz felhasználta a 2001-ben elhunyt Sinkovits Imre hangját is.
Bávatag tekintettel ránk néz most az a helyi politikus, aki ciklusok óta képtelen volt találkozni élő emberekkel, s velük értelmezhető szót váltani, most is minden harmadik szava: ugye. Letörölhetetlen mosollyal tündöklik az a politikus, aki csuklás nélkül viszi mások ajándékait a rászorultakhoz, mintha neki bármi köze is lenne az adakozáshoz, ellenben terpeszben állva büszkén…
„Törvényeink, rendeleteink mind csak az állam financiális érdekeit istápolják. A mód pedig, mellyel ezeket végrehajtják, rettenetes.” – Szabadság, 1901. március 12.
A debreceni Benedek Elek Általános Iskola bejáratánál fotóztuk ezt a választási plakátot.