A szokásjog szerint magánvádas ügyekben nem adja ki a mentelmi jogot a magyar parlament, a független képviselő esetében ezt mégis megtették.
A debreceni Nagyállomás aluljárójáról kaptunk ismét fotókat.
Az illetékes miniszter optimistán nyilatkozott. – Hajdú-bihari Napló, 1959. március 11.
Az akkumulátorgyár dolgozóitól úgy tudják, felszámolták a termelést a rework részlegnél, ahol korábban több munkás balesetet szenvedett.
A párt képviselőjelöltje nem tart attól, hogy Debrecen könnyebb megközelíthetősége miatt többen akarnának Józsára költözni.
Se a Fidesz, se a Tisza nem biztosította be a debreceni jelöltjeik parlamenti helyét, a városban mindenkinek egyéni győzelem kell ahhoz, hogy képviselőkké váljanak.
A demonstrációt szervezők szerint így is elérték a céljukat, kiállásukkal azt szerették volna megmutatni, hogy nem csak egyféle vélemény van Debrecenben. VIDEÓ
Miskolcon egy roma képviselő a vidéki nyomorról és hatalmi viszonyokról, Berettyóújfaluban L. Ritók Nóra a falusi kampány működéséről beszélt. Egerben furcsán alakult a Fidesz és a Tisza kampányrendezvénye, Kecskeméten két éve vár felújításra a kórház feljárója. Pécsen házkutatást tartottak a plakátokat átragasztó jogásznál, Szabolcsban formálódik a választási mezőny, Szolnokon Szijjártó a migrációról beszélt, Veszprémben…
A 900 ezer forintos bírságot azonban nem látták indokoltnak.
Egy olyan városban, amely Kósa Lajos szerint nyilvánvaló katonai célpont.