Bodó Sándor, Magyar Péter és Papp László válaszoltak a Debreciner kérdéseire, Barcsa Lajos azonban csak egy nőnapi tulipánt ajánlott fel munkatársunknak. Hajdú-Bihar megye déli részén még mindig erős a Fidesz bázisa, néhányan borúsan látják a térség jövőjét és változást szeretnének.
Papp László polgármester szerint az elmúlt években épült mélygarázsok is alkalmasak lehetnek erre.
Barcsa Lajosnak minden kérdésünkről ugyanaz jutott az eszébe.
A tisztifőorvos számolt be a közegészségügyi adatokról. – Debreczeni Ujság, 1932. március 6.
A hajdúszoboszlói központú választókerületben a települések közötti úthálózat néhol nagyon rossz állapotban van, de a politikus szerint folyamatosan dolgoznak az ügyön, és éppen ennek a munkának a folytatására kérnek most felhatalmazást. VIDEÓ
Az Igazgyöngy Alapítvány szakmai vezetője szerint a bihari térségben is felfokozott kampányhangulat van, de sok helyen csak a Tisza Pártot és a Fideszt ismerik. Úgy látja, a kampányüzenetek átadásában a Fidesz lehet előnyben, sokan tartanak a háborútól és munkájuk elvesztésétől. Szóba került még a fekete kampány, a mesterséges intelligencia kérdésköre is.
Csak a fideszes családok valódiak a Fidesz alelnöke értelmezésében, a többi mozaikcsalád, ami szerinte azt jelenti, hogy négy apuka, három kiskutya és két kígyó van benne.
A Tisza Párt elnöke el tudja képzelni, hogy Orbán Viktor április 12-én fegyveres katonákat rendel a szavazóhelyiségekhez. VIDEÓ
Csak „akkumulátor-halálgyárakat” kaptak a Fidesztől Kovács Petra Judit, a Tisza választókerületi képviselőjelöltje szerint.
A fiatalok nem szívesen választották az ipari pályát. – Debreczen, 1942. március 5.