Itt a legtöbb nyilatkozó a kormány maradását akarja, sokan azonban a munkahelyeket, a tisztességes megélhetést hiányolják.
Magyar Péter Biharkeresztesen, Németh Szilárd Sárrétudvariban, a Debreciner stábja pedig egész nap a térséget járja. Tartsanak velünk!
Salánkiné Kuti Zsuzsanna Debrecen-Józsa egyik legégetőbb problémájának a gyakori közlekedési dugókat tartja. Úgy érzi, a városra ráférne a közlekedésfejlesztés, mely kapcsán néhány ötletet is felvázolt. A tarifaközösséget jó ötletnek tartja, de több járatot szeretne Józsára. A Fidesszel való koalíció ötlete szerinte továbbra sincs napirenden a pártjánál.
A polgármester személyesen mérte fel a budapesti beruházást. – Debreczeni Ujság, 1941. március 4.
Papp László polgármester korábban minden ténybeli és jogi alapot nélkülöző, kommunista módszereket idéző feljelentésről beszélt.
A Tisza Párt videóján egy nő korábban arról beszélt, súlyos tünetei lettek egy sérült akkumulátorcellából szivárgó anyagoktól.
Mindössze négy napja töltöttek fel egy hirdetményt erről Debrecen honlapjára, a közvéleményt pedig megint nem értesítették.
Követőink ezúttal is a Debreciner közösségi oldalán fejthették ki véleményüket. Többségük úgy véli, az akkugyárak idetelepítése negatív hatással lehet a kormánypártok áprilisi szavazatszámára.
A kórházi zárójelentése szerint akkumulátorgyári balesetet szenvedett nő ügyvédje úgy látja, bűncselekmény is vezethetett a történtekhez.